ETHERLINE® ACCESS

Etherline Access Gruppenbild

Onze netwerkswitches voor industriële Ethernet-systemen zijn nu verkrijgbaar in nog meer varianten met hogere datatransmissiesnelheden, een groter temperatuurbereik en een nog eenvoudigere installatie.

Managed

Switches M08T02SFP en M08T02GSFP

zijn ideaal wanneer hoge transmissiesnelheden nodig zijn over lange afstanden. Naast de acht RJ45-poorten hebben de twee ultracompacte managed switches elk twee SFP-poorten voor het aansluiten van glasvezelkabels, zelfs voor snel Gigabit Ethernet. LAPP biedt de juiste SFP-standaardmodules voor het omzetten van het lichtsignaal in elektrische signalen - voor 100 Mbps of 1 Gbps en voor single-mode of multi-mode transmissie. Wie zonder glasvezelkabel kan, vindt in de ETHERLINE® ACCESS U08GT een unmanaged switch voor Gigabit-snelheid.

Artikelnummer Articlename Basis-
eenheid
Prijs in EUR* (Basisprijs)
ETHERLINE ACCESS M08T02SFP    
ETHERLINE ACCESS M08T02GSFP    

Unmanaged

Switch U16T

plaatsbesparend en een hoge poortdichtheid voor eenvoudige montage op DIN-rails.

Artikelnummer Articlename Basis-
eenheid
Prijs in EUR* (Basisprijs)
ETHERLINE ACCESS U16T    

Power-over-Ethernet Switch U04TP01T

heeft vier RJ45-poorten met Power-over-Ethernet en een poort voor Fast Ethernet. Naast data stuurt het ook voeding door de lijn om bijvoorbeeld camera's te voorzien van kwaliteitsbewaking of Wifi access points. Dergelijke switches worden vaak gebruikt in de buurt van machines waar ze worden blootgesteld aan extreme temperaturen. Daarom is dit model - net als alle bovengenoemde switches - ontworpen voor temperaturen van -40°C tot +75°C. Met robuuste metalen behuizing voor eenvoudige montage op DIN-rails.

Artikelnummer Articlename Basis-
eenheid
Prijs in EUR* (Basisprijs)
ETHERLINE ACCESS U04TP01T    

Gigabit Switch U08GT

ETHERLINE ACCESS U08GT rgb v003

bereikt datasnelheden tot 1 Gbit/s en is door de robuuste metalen behuizing geschikt voor eenvoudige montage op DIN-rails.

Artikelnummer Articlename Basis-
eenheid
Prijs in EUR* (Basisprijs)
ETHERLINE ACCESS U08GT    

Uw voordelen:

  • Plaatsbesparend compact design met hoge poortdichtheid
  • Robuuste metalen behuizing voor ruwe industriële omgevingen
  • Flexibele wereldwijd verkrijgbare totaal netwerkoplossingen van een leverancier

Meer industriële netwerkswitches vindt u hier!